Як найняти вантажівку для переїзду і заощадити: 5 кроків
коли на переїзді хочуть заощадити, то наймають вантажівка . Він приїжджає, ніби з середньої Азії: пропиленний, втомлений, запізнившись на півгодини. Водій невпинно курить і чомусь нервує. Дивани і телевізори ви вантажите самі , І вони здаються прикро важкими.
Через п'ять годин з'ясовується, що заощадити не вийшло. Вірніше, економія є, але якась непереконлива. Півдня пропало. Водій взяв більше, ніж думалося. Ниє спина. Невже замовлення вантажівки - пропаща справа?
Іноді - немає. Є способи роздобути машину і перевезти речі відносно дешево. Як це зробити? Скористайтеся п'ятьма кроками:
1. Визначтеся з розміром вантажівки
Визначте - хоча б приблизно (так по-іншому і не вийде) - розміри машини, що вам потрібна. На допомогу - найпростіша математика: порахуйте кімнати в квартирі . Для стандартної двокімнатної згодиться Газель з фургоном-будкою . Меблі з трьох кімнат добре переїжджає в подовжених фургонах (До 4,5 - 5 метрів). Чотирикімнатні квартири перевозять в шестиметрових вантажівках.
2. Наведіть довідки
Найняти вантажівка можна не тільки у приватників. Пройдіться по сайтах транспортних компаній . Багато надають надто самостійним переселенцям автомобілі «як вони є» - без вантажників і пакувальників . постарайтеся знайти відгуки по потрібної послуги . Їх можна прочитати на тому ж сайті компанії, але краще шукати «живі голоси» на порталах, де люди діляться думками.
3. Задайте питання
Ось тепер можна дзвонити і ставити запитання. Запишіть як мінімум десяток. Які машини є в парку? Який їхній вік? Чи перевіряють вантажівки перед виїздом? Наскільки досвідчений водій? Чи беруть гроші за години роботи або оплата фіксована? Чи є знижки в будні дні? У гарній фірмі вам порадять підходящий автомобіль і розкажуть, як зручніше пакувати і вантажити речі. Якщо диспетчер мовчить, просите допомоги самі.
4. Порівняйте розцінки
Ви помітили, що саме цей пункт хочеться пропустити? Він викликає масу складнощів і стидностей. нудно збирати телефони транспортних компаній і кожен раз питати, уточнювати, випитувати. Здається, незручно п'ять хвилин говорити з диспетчером, а потім оброблятися боягузливим «спасибі-я-подумаю». Але без дзвінків не дізнаєшся всіх можливостей. Розцінки на сайті можуть втратити свою актуальність. Перевізник з високими цінами може зробити вам знижку. Або десь клієнтів чекають корисні подарунки.
5. Призначте час і передзвоніть
дату переїзду і подачі машини потрібно визначити заздалегідь. Краще дзвонити в компанію за два-три дні до замовлення вантажівки . Тоді ви зможете вибрати відповідну машину - можливо, більш нову, ніж інші. У день переїзду або перевезення речей передзвоніть диспетчеру і уточніть, чи подадуть вони фургон і коли саме. Бувають випадки, коли водії запізнюються, а то і зовсім не приїжджають до місця, але диспетчери «забувають» повідомити про це клієнта.
Якщо ви зберетеся з силами і пройдете ці п'ять кроків, то вантажівка отримаєте практично задарма. Причому він буде новісінький і умитий, а водієві не знадобиться радитися з вами на кожному повороті - він і так буде знати маршрут. Ось це і є економія.
" назадІнші поради:
Як це зробити?
Які машини є в парку?
Який їхній вік?
Чи перевіряють вантажівки перед виїздом?
Наскільки досвідчений водій?
Чи беруть гроші за години роботи або оплата фіксована?