Акт здачі-приймання виконаних робіт
- У яких випадках складається акт здачі-приймання виконаних робіт
- Зразок заповнення акту здачі-приймання виконаних робіт
- Використовуємо шаблон акту здачі-приймання робіт
- Нюанси заповнення акту здачі-приймання
Ряд юридичних сайтів пропонує користувачам інформацію про те, як правильно заповнити акт здачі-приймання виконаних робіт, який безумовно є важливим документом. Але при заповненні акту також необхідно знати вимоги, прописані в чинному законодавстві. Недотримання нюансів, пов'язаних з цими вимогами, може стати причиною неприємностей і проблем.
В офіційних джерелах такий акт приймання носить повна офіційна назва «Акт здачі-приймання виконаних робіт». Відповідно до юридично грамотно складеним договором підряду, даний документ вважається підтвердженням результату співпраці між двома сторонами. Крім того, цей же акт є підставою для виплати прописаного договором винагороди за успішно виконані дії. Тому при складанні подібних актів слід бути гранично уважними.
У яких випадках складається акт здачі-приймання виконаних робіт
Після виконання договірних зобов'язань формується фінансова звітність, в процесі якої один примірник акта приймання передається в бухгалтерію. Не полінуйтеся витратити трохи часу, проаналізувати викладену на спеціальних сайтах інформацію і завантажити зразок бланка, щоб мати чітке уявлення про те, як правильно заповнити документ.
Зразок заповнення акту здачі-приймання виконаних робіт
Багато користувачів стикаються з необхідністю заповнення подібної документації вперше. В цьому випадку переглянути зразок того, як заповнюється акт здачі-приймання виконаних робіт в 2019 році можна, використовуючи один з наступних методів:
- Звернення за допомогою до більш кваліфікованим колегам, підлеглим або партнеру, з яким підписується Акт виконаних робіт.
- Вибір перевірених інтернет-ресурсів з достовірними і актуальними на сьогоднішній день відомостями.
Завантажити бланк Акту здачі-приймання виконаних робіт
Використовуємо шаблон акту здачі-приймання робіт
Більшість фахівців рекомендує при заповненні акту користуватися готовим шаблоном. Це дозволить грамотно підійти до питання оформлення, уникаючи вивчення великої кількості фінансово-правової інформації, яка регламентує підприємницьку діяльність. Таким чином будуть дотримані необхідні формальності, а документ отримає юридичну силу.
Важливо і те, що конкретні вимоги пред'являються державними службами не тільки до вмісту, а й до форми заповнення акту здачі - приймання виконаних робіт. Використання шаблону здатне заощадити і нерви, і час, спростивши процедуру заповнення документа.
Нюанси заповнення акту здачі-приймання
З огляду на той факт, що грамотно заповнений документ буде для замовника основою для скорочення розміру податку на прибуток і обліку витрат, він повинен складатися в повній відповідності з нормативами чинного законодавства.
Основними пунктами, які повинні бути включені в стандартний бланк, є:
- Вказівка найменувань сторін
- Реквізити укладеного договору підряду
- Точні відомості про заснування співпраці
- Узгоджені терміни виконання робіт, їх обсяг
- Виробничі витрати - обгрунтування і рівень
- Співвідношення виконаних робіт до прийнятим зобов'язанням
- Остаточна сума оплати
Завантажуючи бланк акту здачі-приймання виконаних робіт з інтернет-ресурсу, перевіряйте наявність перерахованих вище пунктів в обов'язковому порядку.
Якщо на юридичному сайті користувачі мають можливість завантажити бланк, то необхідно перевірити наявність усіх необхідних пунктів в наданому шаблоні. Якщо ж завантажити більш ранній варіант бланка, можна переконатися в тому, що особливих відмінностей немає між сучасними актами і їх аналогами минулих років.