Аквабус - водні таксі Санкт-Петербурга - як це було в 2012 році

Це застаріла стаття, що відображає ситуацію з водними таксі Санкт-Петербурга в 2012 році. Інформація про аквабусах в 2014 році тут .

Вартість проїзду на аквабусе - 100 рублів для Центральної, Невській і Приморської лінії. Вартість проїзду на Комерційної лінії (від площі Леніна до Кронштадта ) - 200 рублів. Таким чином аквабус - відмінна можливість зробити водну прогулянку по річках Санкт-Петербурга і значно заощадити.

Перевантаженість звичайних видів міського транспорту, пробки на дорогах і наявність безлічі водних магістралей в центрі Санкт-Петербурга через 300 з гаком років привели керівництво міста до вирішення все-таки відкрити громадський транспорт, який рухатиметься по воді. Незважаючи на всю критику губернатора Валентини Матвієнко і суттєві недоліки запущеної лінії, треба відзначити, що подія все-таки значна і заслуговує похвали. Перші лінії водних трамваїв були запущені в 2010 році, а на 2012 рік існує 4 лінії водних трамваїв.

Для туристів, які хочуть екстремально заощадити, можна порекомендувати скористатися аквабусом Центральної лінії, який слід:

  • Від Університетській набережній [на карті]
  • До Свердловської набережній, навпроти готелю Охтінская [на карті]

По дорозі Ви зможете побачити пам'ятки , Розташовані на берегах Неви - Адміралтейство , Петропавловську фортецю , Ермітаж , Аврору , Літній сад , Смольний собор . Зрозуміло, ніхто не буде проводити екскурсію. У літній період і сонячну погоду сідати слід тільки на кінцевих зупиночних пунктах.


Також може бути цікава Приморська лінія:

Пам'ятки на даній лінії не такі цікаві як на Центральній лінії, але зате лінію обслуговують швидкохідні катери Hitek 85C , Що розвивають швидкість до 60 км / ч. Крім того, поїздку на катері можна поєднати з прогулянкою по ЦПКО, який розташований на Єлагіна острові (кінцева зупинка). на сусідньому Крестовському острові розташований величезний парк атракціонів «Диво острів» .