Дика прогулянка - Шашлики на природі. Де посмажити шашлик в Ленобласті.

Де посмажити шашлик в Ленобласті   Фінська затока   Річка Нева   Озера Карельського перешийка   ліс   Місто Санкт-Петербург   Коли можна їхати на шашлики на природу   Шашлики в поході   Після сірих буднів душа просить яскравих фарб, свіжого повітря, нових вражень Де посмажити шашлик в Ленобласті
Фінська затока
Річка Нева
Озера Карельського перешийка
ліс
Місто Санкт-Петербург
Коли можна їхати на шашлики на природу
Шашлики в поході

Після сірих буднів душа просить яскравих фарб, свіжого повітря, нових вражень. Поїздка за місто на шашлики як ніби спеціально створена для цього. Далеко від міста можна насолодитися тишею, красивими видами, запахами лісу, води і багаття. Ну і по темі статті, звичайно ж, смачним шашликом .
Де посмажити шашлик в Ленобласті
Найкраще місце для приготування шашликів - недалеко від води.
Найпопулярнішими місцями для пікніка на природі є численні озера Ленобласті і узбережжі Фінської затоки.
Місця біля води більш популярні, оскільки влітку там більш прохолодно, вітерець краще здуває кровососів, а в жарку погоду, і скупатися можна.
Щоб прийняті калорії пішли в потрібне місце, потрібно обов'язково поєднати виїзд на шашлики з активною прогулянкою. Неважливо, до або після заходу. Можна і до і після. Отже, для шашлику краще вибрати місце, де вам буде цікаво потім погуляти.
Ну, і, повертаючись до теми де посмажити шашлик в Ленобласті, постараємося визначитися, куди ж можна поїхати на шашлик.
Фінська затока
Після сірих буднів душа просить яскравих фарб, свіжого повітря, нових вражень Все північне узбережжя Фінської затоки, починаючи від міста Сестрорецк і закінчуючи містом Виборг, придатне для пристрою пікніка. Автодорога прокладена близько до берега і практично скрізь має з'їзди в бік затоки. Подекуди можна навіть доїхати на машині безпосередньо до води.
Найбільшою популярністю по північному березі Фінської затоки користуються такі місця: Сестрорецк, Сонячне, Репино, Комарово, Зеленогорськ і найближчі до нього кілометри, Ушково, Смолячково, Пріветнінское, Пісочне, Піски, Зелений гай і Озерки.

Якщо їхати на електричці, то далі міста Зеленогорськ заїжджати не варто, інакше до води доведеться занадто довго йти.

До затоки легко добиратися і на автобусі. Уздовж узбережжя ходять автобуси з Зеленогорска і маршрутки з Санкт-Петербурга. На 213 автобусі від залізничного вокзалу Зеленогрска можна доїхати до 21 кілометра Приморського шосе.

Ще зручніше їхати на маршрутці номер 305 від станції метро Старе Село. Вона також їде до 21 кілометра Приморського шосе, і рухається недалеко від берега Фінської затоки.

Річка Нева
За містом, річка Нева має досить високі і обривисті берега. Влітку, коли рівень води низький, внизу утворюється зручна тераса, на якій можна влаштуватися і відпочити з вудкою і шашликами. За рахунок цього високого берега, навіть якщо у вас за спиною буде село, вам буде здаватися, що ви одні.
З найвідоміших місць варто відзначити Невський лісопарк (Невський парклесхоз) по правому березі, і місця в районі селищ Понтонний, Саперний, Відрадне, Павлово-на-Неві і міста Кіровськ по лівому березі Неви. Річка Нева   За містом, річка Нева має досить високі і обривисті берега
В районі Павлово-на-Неві також є кілька озер, але народу там дуже багато, особливо в вихідні дні і хорошу погоду.
Окремо варто згадати кар'єри, розташовані недалеко від Неви, що залишилися від розробок глини, в селищах Червона зірка і імені Свердлова. З плюсів - дуже багато місця, хороший під'їзд до води. З мінусів - не дуже гарний краєвид, під шашлики на природі підходить з великою натяжкою. Тому кількість відпочиваючих тут порівняно невелика.
Озера Карельського перешийка
Говорячи про шашликах на природі, багато в першу чергу згадують про озера Карельського перешийка. На ньому розташована величезна кількість озер. Будь-яке озеро, поруч з яким проходить дорога, може бути придатне для відпочинку на природі та приготування шашлику . Більшість з них, зрозуміло, вже обжиті людьми, і біля них розташовані села, садівництва або котеджні селища. Але місця навколо них все одно багато, і для вас теж обов'язково знайдеться затишний куточок або галявина.
З найближчих і найбільш відомих місць можна відзначити Кавголовское озеро і Меднозаводскій розлив (Мідне озеро). Але треба попередити, що народу на них завжди преізрядний кількість.
ліс
Ще одне гарне місце для приготування шашликів - ліс.
Навесні і восени, коли мало комарів , Можна робити шашлик в лісі. Тут набагато простіше знайти відокремлене місце і насолодитися тишею. Але на початку або в середині літа в ліс на шашлики краще не потикатися. Навіть серед білого дня комарі атакують невдалих туристів, і тут вже не ви їсте шашлики, а вас їдять.
Місто Санкт-Петербург
З найближчих місць, що знаходяться практично в межах міста можна виділити озеро в Шуваловском парку. Навколо нього народ багато років традиційно смажить шашлики і влаштовує сімейний відпочинок.
Доїхати до нього можна по Виборзькому шосе - зупинка «Шуваловский парк».
Можна їхати від станції метро Проспект Просвітництва (ходить дуже багато автобусів і маршруток), а від станції метро Озерки - навіть на трамваї (номер 58).
Ще одне місце, популярне серед любителів пікніків - східна частина охоронної зони Юнтоловского заказника.
хороші і тихі місця для виїзду на шашлик недалеко від міста зазвичай ніхто не рекламує. Інакше вони перестануть бути тихими. Гарне місце для шашликів можна вивідати тільки у друзів і знайомих.
Далеко від міста, кілометрів за 100 і далі, знайти відокремлене місце набагато простіше. Але їхати в таку далечінь тільки заради шашлику , Мабуть, не варто. Такі поїздки краще поєднувати зі збором грибів , Риболовлею, відпочинком всією сім'єю.
Коли можна їхати на шашлики на природу
Найкращий час для шашлику - травень. Комаров ще немає, сонце вже добре гріє. Свіжа зелень трави і дерев радує око. А тут якраз і та травневі святкові дні.
Влітку, особливо в червні, треба робити поправку на комарів , Інакше закусають. У цю пору року, на шашлики найкраще їхати на затоку, або на велике озеро, де гуляє хороший вітер.
Восени, більшість людей бояться дощів і вважають за краще відсиджуватися вдома ... Даремно. Початок осені - дуже сприятливий час для виїзду на природу. Ще тепло, а комарів вже немає. Повітря прохолодний і свіжий, наповнений неповторними ароматами. Листя дерев в лісі знаходять найбільш яскраві фарби.
Шашлики в поході
Перший вечір в поході, втома після важкого переходу, хороші люди навколо, відблиск вогню ...
Обстановка начебто заспокійлива. Але приплив енергії не дає спокою і душа вимагає свята. І для підтримки гарного настрою саме час влаштувати бенкет на природі.
І адже нічого складного немає. Заготівлю для шашлику треба підготувати вдома і помістити її в герметичний контейнер.
Мангал вам замінять два каменю або два поліна, а покупні вугілля - натуральні дрова. До речі, найкращі дрова для шашлику - вільхові. У них самий "смачний" дим. Якщо вільхи поблизу немає, то підійде осика або береза. Хвойні дерева (сосна і ялина) краще не використовувати через міститься в них смоли. Навіть шампури необов'язково брати з собою - їх вам замінять гілки дерев. Для таких імпровізованих шампурів треба взяти тонкі, сирі гілки товщиною трохи менше сантиметра і розрізати кожну навпіл, щоб м'ясо не крутилося на них під час смаження.
Хороший вечерю і гарний настрій вам гарантовано.
У походах, суміщених з риболовлею, можна робити "шашлик з риби". На дикому півночі це можуть бути лососі і форелі, ну а в окультурених середніх широтах, це, швидше за все, будуть окунь і щука. Смак у окуня і щуки не найяскравіший, тому, на відміну від шашлику з м'яса, їх треба посолити (з маринадом в поході навряд чи хто захоче зв'язуватися). Краще заздалегідь, хоча б за годину, щоб м'ясо встигло просолитися. Рибу треба випатрати, але луску не знімати. Беріть не великі екземпляри - не більше пів-кіло. Велику рибу буде важко пропекти і у неї буде більше шансів розвалитися на шматки.
Після просолкі, насадити рибу цілком на шампур (залізний або з гілки) і смажити над вугіллям до готовності.
висновок
Шашлики на природі це не їжа, а культурний захід. Якщо не брати до уваги гурманів (знають, як правильно приготувати смачний шашлик ), То для шашлику на природі важливо не що є, а з ким є. Гарна компанія - запорука вдалої поїздки на шашлики. Смак шашлику ви забудете на наступний день, а ось заряд енергії і спогади про поїздку надовго залишаться з вами.

2015-го,
Санкт-Петербург,
YVS


Подивитися інші матеріали автора YVS: