Друга вища юридична освіта
- Причини продовжити навчання
- Переваги вибору юридичного факультету
- Статистика попиту на фахівців даної сфери
- Дохід і працевлаштування
- Чому варто зупинити свій вибір на очній формі навчання
- Переваги заочної та дистанційної форми навчання
- Навчання на юридичному факультеті
- умови вступу
Більше 10 років юристи займають верхню сходинку рейтингу зарплат. Це найбільш високооплачувані фахівці світового ринку праці. Але вступити вперше на факультет юриспруденції складно.
Є й інший шлях - обійти конкурсний відбір і пройти по юридичного напряму підготовку високої якості через II ВО. Статистика показує, що цей профіль входить до п'ятірки найбільш затребуваних для молодих людей, які вирішують продовжити навчання. Чому?
Причини продовжити навчання
Друга вища освіта юриста - це плюси по всіх «фронтах»:
- відбувся фахівця додатковий профіль відкриває шлях до адміністрації;
- майже для 62% студентів другу вищу - робота над помилками вибору першої професії (дослідження 2016-2017).
Опитування показують, що переважна кількість студентів - дівчата (40% +). За їх твердженням, причини надходження частіше пов'язані з материнством (бажання подальшого профессіональногороста і з'явилося час) або безробіттям. Аргументи на користь продовження навчання, які призводять молоді люди, більш амбітні:
- навчання заради адміністративної посади;
- працевлаштування не за фахом (коли кар'єрний ріст можливий лише при наявності диплома);
- бажання підвищити рівень доходу.
Переваги вибору юридичного факультету
Чому другим профілем повинен стати юридичний?
- Глибоке знання законів робить фахівця будь-якої професії незамінним для серйозної компанії.
- Здатність крок за кроком твердо відстоювати свої права дуже потрібна і по життю.
- З хорошими знаннями юриста завжди можна піти з основної професії і відкрити власну справу.
Профіль, який вже має майбутній юрист, не важливий. Хоча є професійні спрямування, яким другу юридичну особливо корисно. Це готельний менеджмент, менеджмент проектів, маркетинг, лінгвістика. Програміст в умовах несформованого ринку IT-технологій просто зобов'язаний бути юристом. Те ж стосується банкірів, які претендують на директорські посади.
Статистика попиту на фахівців даної сфери
На початок 2016 року, згідно з результатами міжнародного дослідження, в Росії налічувалося майже 2 мільйони власників диплома про юридичну освіту. Більше 60% з них були працевлаштовані. Статистика 2017 роки демонструє зростаюче число вакансій юриста і щоденне їх кількість (10-15 тисяч).
Попит на фахівців галузі юриспруденції збільшується:
- в будівельній (девелоперської) індустрії, де можна поєднувати роботу менеджера і юриста;
- банківській практиці;
- страховій справі.
Щорічно в країні відкривається більше 50 нових юридичних бюро і нотаріальних контор. Їх штат (10-300 осіб) комплектується тільки кандидатами з вищою юридичною.
Дохід і працевлаштування
Іншими словами, юрист завжди користується попитом серед роботодавців. А юрист з першої професією економіста, програміста, лікаря, менеджера має всі шанси стати незамінним або почати власний бізнес.
Наш досвід демонструє, що студенти юридичного факультету - найшвидші в практиці працевлаштування. Багато учнів програм другого ВО влаштовуються (якщо вони ще не працюють) на престижні місця, будучи першокурсниками.
Рівень доходу юриста - одна з причин на нього вивчитися для тих, хто прагне отримати від життя максимум. Для Москви він становить 55-350 тисяч щомісяця (залежить від авторитетності вузу, який вивчив правознавця, досвіду роботи співробітника і напрямки).
Чому варто зупинити свій вибір на очній формі навчання
Великий плюс другої вищої (і вже не тільки юридичного) - можливість навчатися за індивідуальною програмою. Для студентів-очників вона теж існує. Плюс на очному відділенні можна отримати ряд унікальних «бонусів»:
- участь в майстер-класах з видатними представниками професії;
- розбір з досвідченими педагогами наживо складних питань, випадків з судової / криміналістичної практики;
- відпрацювання набутих знань в спеціально обладнаних лабораторіях і аудиторіях.
Переваги заочної та дистанційної форми навчання
Помилкою є думка, що форма навчання буде відображена в дипломі. Всі студенти «Синергія» отримують державний диплом про другу освіту. Для заочної форми і віддаленого навчання це плюс, і він не єдиний.
Дистанційне навчання - це шанс закінчити отримати другу вищу освіту юриста в Москві, не виїжджаючи з власного міста (зберігши місце роботи). Москвичі завдяки унікальній платформі онлайн-навчання нашого вузу мають можливість навчатися без відриву від поточної діяльності, сім'ї.
Навчання на юридичному факультеті
Наш вуз приймає студентів на всі форми навчання - очну, заочну, вихідного дня, вечірню, онлайн. Ми реалізуємо право кожного учня отримати найякісніші знання юриста. Для очного відділення ми пропонуємо:
- аудиторії, стилізовані під зал судових засідань;
- сучасні лабораторії для проведення експериментів з області криміналістики;
- зустрічі з видатними юристами, майстер-класи, форуми.
Дистанційне навчання теж не обмежена викладкою матеріалу. Студенти постійно знаходяться на зв'язку з педагогами, присутні на вебінарах, активно практикуються.
Приклад навчального плану заочної форми навчання:
/assets/upload/official_documents/educational_programs/40.03.01/Ucheb_plan_ur_gp_o_17.12.15.pdf
умови вступу
Щоб вступити на II вища, майбутнім юристам потрібно пройти внутрішнє тестування. Набір дисциплін може відрізнятися. З документів для вступу знадобляться:
- диплом про першу вищу;
- анкета;
- фото 3 * 4;
- посвідчення особи;
- якщо ви хочете індивідуальну програму - можуть знадобитися документи про працевлаштування.
Терміни навчання на юриста багато в чому залежать від вас. Ми пропрацювали освітні програми так, щоб гарантувати швидке виховання професіоналів. За 2,5-3 роки ми виростимо з вас висококласного юриста.
Адреса надходження:
Ленінградський пр-т, д. 80, корпусу Е, Ж, Г.
Станція метро «Сокіл», вихід в центрі залу на вул. Балтійська, далі пішки або на тролейбусі (№ 6, 43) до зупинки «Інститут Гідропроект» (1 зупинка), у тролейбусного депо повернути праворуч.
Контакти приймальної комісії:
Телефон: +7 (495) 800 10 01
E-mail: [email protected]
Графік роботи приймальної комісії:
Пн - Пт: 08:30 - 22:10;
Сб - Нд: 10:00 - 17:00;