Гідроавіасалон-2018: ЦАГІ представить перспективну технологію розробки аеродинамічних моделей і прототипи літальних апаратів майбутнього.
5 вересня 2018 р
Жуковський, Московська область
Гідроавіасалон-2018: ЦАГІ представить перспективну технологію розробки аеродинамічних моделей
На XII Міжнародній виставці «Гідроавіасалон-2018» ЦАГІ представить перспективну технологію проектування, виробництва і випробувань аеродинамічних моделей. У режимі реального часу відвідувачам представиться можливість побачити, як проектуються і моделюються об'єкти досліджень, яким чином супроводжується аеродинамічний експеримент і обробляються отримані результати.
Як приклад виступить аеродинамічна модель флагмана вітчизняної цивільної авіації - ближньому-середньомагістрального літака МС-21. Модель виконана з полімерних композиційних матеріалів і оснащена сучасним вимірювальним обладнанням. Спеціалізоване програмне забезпечення, яке не має вітчизняних аналогів, розроблено співробітниками інституту.
Цифровий демонстратор технологій буде розташований в павільйоні Ц (зоні цифрових демонстраторів). Запрошуємо всіх бажаючих відвідати експозицію.
4 вересня 2018 р
Жуковський, Московська область
Гідроавіасалон-2018: ЦАГІ представить прототипи літальних апаратів майбутнього.
Центральний аерогідродинамічний інститут імені професора Н.Є. Жуковського стане учасником XII Міжнародної виставки «Гідроавіасалон-2018». Захід пройде з 6 по 9 вересня в м Геленджику. У складі експозиції НДЦ «Інститут імені М.Є. Жуковського »ЦАГІ представить прототипи літальних апаратів майбутнього, а також перспективні розробки в галузі прикладних наукових авіаційних досліджень.
Гості салону отримають можливість побачити яскравого представника бізнес-авіації майбутнього - модель легкого надзвукового ділового літака. Цей літальний апарат розрахований на 4-6 пасажирів. Передбачається, що авіалайнер літатиме з надзвуковою швидкістю (1700-1800 км / ч) на відстані до 7000 км. У концепції літака закладені інноваційні рішення, що забезпечують зниження рівня звукового удару і шуму в районі аеропорту.
Крім того, на виставці будуть представлені розробки інституту в області малої авіації, актуальні для російських умов. Так, легкий багатоцільовий літак короткого зльоту і посадки призначений для перевезень пасажирів і вантажів. Планується, що перельоти на таких літальних апаратах будуть доступні широкому колу людей. Безперечні плюси таких повітряних суден - здатність експлуатуватися з невеликих аеродромів і низьку витрату палива.
Ще одна перспективна розробка фахівців інституту - літак місцевих повітряних авіаліній - оснащена гібридною силовою установкою. Таке технічне рішення дозволить забезпечити підвищену безпеку і високий рівень комфорту пасажирів.
У дні виставки буде експонуватися макет інтегральної компоновки літака «літаючого крила». Ця перспективна схема, в якій об'єднані крило і фюзеляж, зробить літальний апарат більш економічним у порівнянні з класичним повітряним судном. Розробка може застосовуватися як для пасажирських, так і для вантажних літаків з великою дальністю польоту.
Ці та інші перспективні розробки вчених провідного центру авіаційної науки відвідувачі Гідроавіасалон зможуть побачити в павільйоні C.
Центральний аерогідродинамічний інститут імені професора Н.Є. Жуковського (входить в НДЦ «Інститут імені М. Є. Жуковського») в 2018 році відзначає своє 100-річчя. Заснований 1 грудня 1918 року ЦАГІ сьогодні - найбільший державний науковий центр авіаційної і ракетно-космічної галузі Російської Федерації, де успішно вирішуються найскладніші завдання фундаментального і прикладного характеру в областях аеро- і гідродинаміки, аероакустікі, динаміки польоту і міцності конструкцій літальних апаратів, а також промислової аеродинаміки. Інститут має унікальну експериментальну базу, що відповідає найвищим міжнародним вимогам. ЦАГІ здійснює державну експертизу всіх літальних апаратів, що розробляються в російських КБ, і дає остаточний висновок про можливість і безпеки першого польоту. ЦАГІ бере участь у формуванні державних програм розвитку авіаційної техніки, а також у створенні норм льотної придатності і регламентують державних документів.
Національний дослідницький центр «Інститут ім. Н.Є. Жуковського »створений відповідно до Федеральним законом № 326-ФЗ від 4 листопада 2014 роки для організації і виконання науково-дослідних робіт, розробки нових технологій за пріоритетними напрямами розвитку авіаційної техніки, прискореного впровадження у виробництво наукових розробок і використання наукових досягнень в інтересах вітчизняної економіки . До складу центру входять Центральний аерогідродинамічний інститут імені професора Н.Є. Жуковського (ЦАГІ), Центральний інститут авіаційного моторобудування імені П.І. Баранова (ЦИАМ), Державний науково-дослідний інститут авіаційних систем (ДержНДІАС), Сибірський науково-дослідний інститут авіації імені С.А. Чаплигіна (СібНІА) і Державний казенний науково-випробувальний полігон авіаційних систем (ГкНІПАС).
Прес-служба ФГУП «ЦАГІ»
Тел .: +7 (495) 556-40-32, +7 (495) 556-40-38
E-mail: [email protected]