Карта Володимира
Фахівцями ТОВ "Володимирське регіональне бюро нерухомості" розроблена нова карта Володимира (територіального поділу міського округу) для більш глибокого поніманімая розташування кордонів районів міста Володимира.
Дізнатися, що будується у Володимирі всі новобудови - тут >>> ...
У міській округ Володимир входять: в Ленінському районі (S = 10280 га) - мікрорайон Енергетик, мікрорайон Юр'евец, мікрорайон Мосіна, мікрорайон Спаське, мікрорайон Нємцова, мікрорайон Оборін, мікрорайон Піганово, мікрорайон Шпалорезка, мікрорайон Мостобуд; в Жовтневому районі (S = 16560 га) - мікрорайон Верізіно, мікрорайон Аббакумово, мікрорайон Бухолово, мікрорайон Вилки, мікрорайон Довга Калюжа, мікрорайон Заклязьменскій, мікрорайон Злобіно, мікрорайон Комунар, мікрорайон Кусуново, район Ладога турбаза, район Сільце, мікрорайон Уварово, мікрорайон Шепелёво , район Шірманіха, мікрорайон Нікуліно, мікрорайон Рахманов Перевіз; в Фрунзенському районі (S = 3960 Га) - мікрорайон Лісовий, мікрорайон Оргтруд.
Між Ленінським і Жовтневим районами межа проходить: від кордону муніципального освіти місто Володимир з Суздальским районом в районі західної частини водосховища Содишка (водосховище повністю входить в Жовтневий район, межа проходить по кромці південного берега) по західному кордоні земельних ділянок домоволодінь по вул. 7 я Лінія (вул. 7яЛінія вся входить в Жовтневий район) до струмка Содишка, далі по струмку до вул. Толмачевский, потім від вул. Толмачевский по східному кордоні колективного саду "Спартак" до дороги, що веде в сади, далі по вказаній дорозі (дорога входить в Ленінський район) до об'їзної дороги (автомагістралі федерального значення М7 "Волга"), далі перетинає об'їзну дорогу і по краю проїжджої частини по напрямку на південний схід доходить до яру на вул. Сурикова, далі по руслу струмка, що протікає по дну яру, до розворотного кільця тролейбусного маршруту N 10 на вул. Балакірєва (кільце входить до Ленінського району), далі по краю проїжджої частини на непарній стороні вул. Балакірєва (проїжджа частина вулиці входить до Ленінського району) мимо бульвару художника Іванова до проспекту Будівельників, далі по проспекту Будівельників (непарна сторона проспекту Будівельників і проїжджа частина входять до Ленінського району) до вул. Миру, далі вздовж вул. Миру до Жовтневого проспекту (проїжджа частина вул. Миру та тротуари входять в Жовтневий район, межа проходить по краю південного тротуару), далі по Жовтневому проспекту до перетину його з вул. Дзержинського (до моста проїжджа частина Жовтневого проспекту і тротуари входять в Жовтневий район, межа проходить по краю західного тротуару, міст теж повністю входить в Жовтневий район, за мостом в сторону вул. Дзержинського тротуар входить до Ленінського району, а проїжджа частина входить в Жовтневий район , кордон проходить по краю проїжджої частини), далі межа перетинає Жовтневий проспект і вздовж вул. Дзержинського доходить до вул. Нікітській, далі по вул. Нікітській до вул. Велика Московська (проїжджа частина вул. Нікітській входить в Жовтневий район, межа проходить по краю проїжджої частини), Золоті ворота і проїжджа частина навколо них (розворотне кільце) також входять до Жовтневого район, далі по вул. ЛетнеПеревозінской (вся вул. Літньо-Перевозінская входить до Ленінського району, межа району проходить по східному кордоні земельних ділянок домоволодінь) через залізничний переїзд до річки Клязьми, далі від річки Клязьми до водозабірних споруд, далі вздовж південно-західного берега меліоративного каналу, включаючи колективні сади "Заплава-1, 2, 3" до південно-східного кордону смуги відведення залізниці Володимир -Тумская, далі по межі смуги відведення залізниці Володимир-Тумський по східному кордоні мкр. Мостобуд до кордону між муніципальними утвореннями місто Володимир і Судогодського район. (В ред. Постанови Губернатора Володимирській області від 10.03.2010 N 250).
Між Жовтневим і Фрунзенським районами межа проходить: від межового знака на кордоні між муніципальними утвореннями місто Володимир і Суздальський район до річки Рпень, далі по середині русла річки Рпень до території заводу "Точмаш", далі від річки до західного кордону земельної ділянки заводу, далі по кордоні заводу до кордону ГСК-17 (ГСК входить до Фрунзенського район), далі від кордонів ГСК через залізничні під'їзні шляхи до перетину вул. 16 років Жовтня з рокадну дорогою (вул. 16 років Жовтня з усіма ділянками повністю входить в Жовтневий район), далі по рокадну дорозі до вул. Усті-над-Лабою (проїжджа частина вулиці входить в Жовтневий район, тротуар уздовж неї з південного боку входить до Фрунзенського район), далі по парній стороні вул. Усті-над-Лабою доходить до будинку N 4 (проїжджа частина вулиці Усті-над-Лабою входить в Жовтневий район, межа районів проходить по краю проїжджої частини), далі перетинає в південному напрямку вул. Усті-над-Лабою, доходить до тротуару, що веде до пам'ятника М. Фрунзе, далі по західному кордоні території пам'ятки доходить до вул. Велика Нижегородська (територія пам'ятника М. Фрунзе входить до Фрунзенського район), перетинає її і по східному кордоні земельної ділянки домоволодіння N 50 по вул. Велика Нижегородська доходить до вул. Вокзальній, перетинає її і далі йде по парній стороні Вул.Вокзальна, доходить до її перетину з Робочим спуском (проїжджа частина вул. Вокзальній входить в Жовтневий район, межа проходить по краю проїжджої частини), далі по парній стороні Робочого спуску доходить до лівого берега річки Клязьми (проїжджа частина даного відрізка Робочого спуску і проїзд під залізничними коліями -Чорний міст -вхід до Фрунзенського район), далі по кромці лівого берега річки в сторону селища Боголюбово доходить до межі муніципальних утворень місто Владі ір з Суздальским районом.
Джерело: Додаток N 2 до постанови Губернатора Володимирській області від 02.08.2007 N 558 ОПИС МЕЖ (в ред. Постанови Губернатора Володимирській області від 10.03.2010 N 250).
Важлива інформація для покупки квартири у Володимирі: