Молоко сухе ГОСТ Р 52791-2007, продаж сухого молока
- Сухе молоко - шкода чи користь?
- Поява і початок продажу сухого молока
- Виробництво і склад сухого молока
ТОВ ТД "Маслосиродел" пропонує Вашій увазі сухе незбиране молоко 26% ГОСТ Р 52971-2007 Упаковка: мішок (крафт-пакет), 25 кг, етикетка. Виробник: ВАТ "Молкомбінат Утянська", Новосибірська область.
Технологія виробництва сухого молока:
- молоко нормалізують, пастеризують і згущують;
- сушка згущеного молока здійснюється за допомогою розпилювального, конвеєрного або вакуумного методу;
- сухе молоко найкращої якості виготовляється розпилювальним методом;
- після сушіння молоко просівають і охолоджують;
- розфасовують в паперові мішки по 25 кг.
Ми здійснюємо продаж сухого молока зробленому по ГОСТ Р 52791-2007.
Сухе молоко - шкода чи користь?
Даний продукт, також як вершкове масло , тверді сичужні сири і різні інші молочні продукти, вже давно користується не малим попитом серед покупців. На сьогоднішній день велика кількість виробників молочних продуктів використовують в якості сировини саме сухе молоко замість незбираного. Внаслідок цього досить актуальними стають питання: «Чи є це молоко таким же корисним як натуральне?», «Чи містяться в ньому будь-які шкідливі речовини?», «Яким чином процес приготування сухого молока, який, як відомо, відрізняється використанням багаторазової обробки , впливає на якість? ». Давайте більш детально познайомимося з історією винаходу, процесом приготування і складом даного продукту.
Поява і початок продажу сухого молока
Молоко в сухому вигляді вперше було отримано в 1802 році в Росії штаб-лікарем Нерчинских заводів Осипом Кричевським. Перші відомості про отримання даного продукту в Європі відносяться до 1885 року. Промислове виробництво сухого молока почалося в кінці XIX століття. Комерційне виробництво і продаж сухого молока почалися в 1832 році, першопрохідцем в цій області став російський хімік М. Дірчов. Патент на виробництво сухого був отриманий Т.С. Грімвейдом в 1855 році. Примітний факт, вакуумний процес сушіння, за принципом якого здійснюється приготування подібної молочної продукції, був запатентований ще в 1837 році У. Ньютоном.
Виробництво і склад сухого молока
Виробництво даного продукту здійснюється в 2 етапи, спочатку незбиране молоко згущують, потім висушують в спеціальних установках. Обсяг готового продукту становить 15% від початкового об'єму незбираного молока. Властивостями сухе молоко практично не відрізняється від свого натурального побратима. Однак набагато менший обсяг в поєднанні з високим терміном зберігання робить даний продукт дуже вигідним рішенням в якості сировини для харчової промисловості.
Сухе молоко, не дивлячись на значні відмінності у формі, обсязі та концентрації, має колір і запах, відповідні цілісного молока. Крім цього даний продукт не відрізняється від натурального цільного молока за поживними і органолептичними якостями. Також як і в незбиране молоко в нього входять всі двадцять амінокислот, які беруть участь в біосинтезі. Розглянемо докладніше склад сухого молока, в нього входять 36% білків, 52% вуглеводів, 1,3% кальцію і 1,8% калію. Також, в сухому молоці містяться вітаміни: А - 0,003 мг, В1 - 0,46 мг, В2 - 2,1 мг, D - 0,57 мкг. Варто відзначити, що поживні властивості даного продукту можуть бути сильно знижені в разі неправильних умов зберігання або транспортування.
Досить поширена думка, що в сухому молоці міститься велика кількість холестерину. Насправді тут факти занадто перебільшені, в 100 грамах сухого молока міститься 30 мг холестерину, що майже в 7 разів менше, ніж в яєчному порошку.
Молоко в рідкому вигляді, виготовлене з сухого молока, називається відновленим. Для його виготовлення змішують порошок сухого молока з теплою водою в співвідношенні 1 до 3. Дуже часто такий продукт використовується в тих регіонах, в яких внаслідок кліматичних особливостей немає можливості цілий рік використовувати натуральне молоко. Зберігається сухе молоко протягом восьми місяців при температурі від 0 до 100C і вологості повітря до 85%.
Сухе молоко - шкода чи користь?Внаслідок цього досить актуальними стають питання: «Чи є це молоко таким же корисним як натуральне?
», «Чи містяться в ньому будь-які шкідливі речовини?
», «Яким чином процес приготування сухого молока, який, як відомо, відрізняється використанням багаторазової обробки , впливає на якість?