Найдешевші квитки Москва-Санкт-Петербург і екскурсійний маршрут по Санкт-Петербургу!
- Авіаквитки Москва-Санкт-Петербург найдешевші:
- Пам'ятки Санкт-Петербурга з адресами і метро:
- Олександрівський парк
- Иоанновский міст і пам'ятник зайцю на воді
- Петропавлівська фортеця
- Стрілка заячого острова
- Ленінградський зоопарк
- музей Артилерії
Аерофлот продовжив до 31.10.2015г акцію з продажу авіаквитків у напрямку Санкт-Петербург - Москва за спеціальними цінами, про що ми поспішаємо Вам повідомити. Якщо Ви живете в Москві і мрієте побувати в Північній Столиці, то у Вас є прекрасна можливість зробити це не на шкоду своєму кошельку.Кроме того в статті описаний один нетривалий але цікавий екскурсійний маршрут по Санкт-Петербургу.
Для тих хто навпаки живе в Санкт-Петербурзі і хоче на вихідні відправитися в Москву ми хочемо запропонувати статтю Що подивитися в Москві сьогодні .
Авіаквитки Москва-Санкт-Петербург найдешевші:
Ми пропонуємо Вам вибрати найдешевші варіанти перельоту з уже знайдених квитків.
Подорожувати між двома столицями не тільки цікаво, але ще й не накладно!
Якщо Ви не любитель бронювати в інтернеті, хоча у цього способу є незаперечні переваги, то можете зробити це по телефону.
Пам'ятки Санкт-Петербурга з адресами і метро:
Пропонуємо Вам звернути увагу на один цікавий маршрут по Санкт-Петербургу, який включає крім усього іншого, і відвідування Петропавлівської фортеці. Це піший маршрут від станції метро Горьковская.
Протяжність маршруту 4 км, без урахування музеїв. При бажанні можна обійти заплановані пам'ятки за один день, особливо, якщо не плануєте відвідувати всі музеї на маршруті. На відвідування музеїв краще відвести 2 дня.
Олександрівський парк
Почнемо цей маршрут з Петроградського району від станції метро Горьковская, вийшовши з вестибюля ви опинитеся в одному із старовинних публічних парків Петербурга. На протилежному боці Кронверкському проспекту височить пам'ятник письменнику Максиму Горькому (А.М. Пешкову). Тут на Кронверкском проспекті в будинку №23 жив письменник з 1914 р по 1921 року про що свідчить встановлена в 1961 році гранітна меморіальна дошка. Продовжимо свій шлях в сторону заячого острова по алеях Олександрівського парку, перший пам'ятник, на який мимоволі звертаєш увагу - пам'ятник міноносцю «Стрегущему», наступні скульптури як ніби переносять в радянське дитинство: тут юна дівчина пов'язує косинку, інша замислилася і щось малює в альбомі, а третя молода дівчина намагається утримати в руках голуба, що рветься на волю.
Иоанновский міст і пам'ятник зайцю на воді
Звивиста стежка приведе вас до Іоанівському мосту, що веде прямо до серця Санкт-Петурбурга - Петропавлівської фортеці.
Проходячи по мосту не пропустіть крихітного зайчика на воді.
Існує повір'я, якщо закинути монетку до лапок вухатого і загадати бажання, то воно неодмінно збудеться.
Петропавлівська фортеця
Існує легенда пов'язана і з назвою острова, в далеко минулому на острові жили зайці, під час повені дивом вдалося врятуватися тільки одному зайцеві, він застрибнув в чобіт до Петра I саме це його і врятувало. Звідси і пішла назва острова - Заячий.
Фортеця - це немов маленьке місто, оточений цегляними стінами, тут і вулиці, і вдома з номерами. До недавнього часу на території Петропавлівської фортеці був житловий будинок, люди так і писали свою адресу в документах і листах: Петропавлівська фортеця, будинок №15.
На території острова зібрані різні музеї: музей космонавтики та ракетної техніки в Іоанівському равеліні, музей воскових фігур, дитячий історичний музей «Вулиця часу», музей Історії Санкт-Петербурга в штаб-офіцерському флігелі, специфічний музей в'язниця Трубецького бастіону, собор Святих апостолів Петра і Павла на центральній площі, прямо навпроти Монетного двору.
Стрілка заячого острова
Завершити огляд заячого острова слід на стрілці. З невеликого п'ята відкривається прекрасний вид на Васильєвський острів, Двірцеву набережну і Петербурзьку сторону. Продовжимо знайомство з визначними пам'ятками Петербурга, перетнемо Кронверкський протоку по дерев'яному підвісному мосту. Прямо по курсу Ленінградський зоопарк.
Ленінградський зоопарк
Один з перших зоопарків в Росії, заснований в 1865 році, спочатку це був приватний звіринець, тварини містилися на особисті кошти власника. Зоопарк за всю історію існування закривався всього один раз, в суворий воєнний час. Після того як ви познайомитеся з місцевими мешканцями зоопарку, відвідайте музей «Ленінградський зоопарк в роки блокади». Двері зоопарку відкриті для відвідувачів цілий рік.