Не можна критикувати Путіна, Медведєва, президента ВАТ "РЖД" Якуніна, главу міносвіти Фурсенко, Аліну Кабаєву, главу Газпрому Міллера, всю верхівку. Обговорення на LiveInternet

Функції головного редактора телеканалу РЕН ТВ покладені на Володимира Тюлина, який 1 квітня був призначений першим заступником генерального директора телеканалу з інформаційного та суспільно-політичного мовлення, повідомили в понеділок в прес-службі телекомпанії. Раніше Тюлин займав пост директора дирекції інформаційно-аналітичного мовлення П'ятого каналу.

У прес-службі також зазначили, що Олексій Абакумов, який з квітня 2007 року обіймав посаду головного редактора телеканалу, тепер призначений заступником генерального директора РЕН ТВ за спеціальними проектами.

"Дирекцію з інформаційно-аналітичного мовлення телеканалу очолив Михайло Фролов, в минулому головний редактор інформаційного каналу" НТВ Вранці ", керівник суспільно-політичного ток-шоу" Пізній розмова ", а також шеф-редактор і ведучий інформаційно-аналітичних програм Радіо Свобода", - повідомляє телекомпанія.

Старий головний редактор поплатився за Путіна і "це бидло в Самарі"

Як повідомив один з журналістів каналу РЕН ТВ, колишнім головним редактором Олексієм Абакумова були дуже незадоволені в Білому домі після того, як канал показав у новинах скандальний матеріал про співака Ромі жіганамі, який влаштував дебош в самарської готелі . Канал тоді згадав про те, що Жиган свого часу "заспівав з самим Путіним".

Канал тоді згадав про те, що Жиган свого часу заспівав з самим Путіним

Над фотографією, що зображувала Путіна і Жиган, красувалася іронічна напис з використанням гри слів: "Це бидло в Самарі". Як стверджує джерело, саме після цього епізоду керівництво каналу "ввело жорстку цензуру".

Ще один співробітник телеканалу РЕН ТВ, який побажав залишитися невідомим, заявив наступне: "Кадрові зміни на каналі, які спричинять за собою зміни і інформаційної політики, пов'язані з майбутніми виборами. Не виключено, що вже цього літа інформаційну службу покине Михайло Осокін".

За деякими даними з телеканалу, Осокін вже давно збирався покинути РЕН. З самого початку за умовами, на яких він змушений був працювати в ефірі, йому не можна було відкрито критикувати тільки перших двох осіб держави. Однак через пару місяців до списку "недоторканних" приєдналося ще близько 50 осіб, серед яких виявилися президент ВАТ "РЖД" Якунін, глава міносвіти Фурсенко, гімнастка Аліна Кабаєва, глава Газпрому Міллер, вся верхівка "Єдиної Росії" і навіть компанія "Аерофлот".

джерело