Незвичайні ідеї для весілля

  1. Еко-весілля в коморі
  2. Варвара:
  3. Весілля в тролейбусі
  4. Олександр:
  5. Весілля на гічці
  6. Ірина:
  7. Хенд-мейд весілля в поле
  8. Наталка:
  9. Весілля в лісі на озері
  10. Христина:

Ми попросили розповісти молодят про їх весіллях в лісі, в тролейбусі, на озері та інших цікавих місцях.

Весілля - свято, яке варто провести, як хочеться, без оглядки на правила й умовності. І навіть якщо родичі благають про традиційний банкеті, завжди можна придумати щось цікаве перед вечерею. Саме так вчинили наші герої, які зустріли своє торжество в незвичайних місцях, але при цьому зберегли офіційну частину. Всіх їх об'єднує відносно невеликий бюджет, креативний підхід і місто Санкт-Петербург. Весілля в тролейбусі і на гічці, свято в лісі, церемонія в Павловську (без погоджень!) І банкет в коморі - 5 молодят розповіли Restoclub.ru про тонкощі організації своїх свят.

Еко-весілля в коморі

Молодята: Варвара і Михайло
Бюджет: 400-450 тисяч рублів
Кількість гостей: 30

Молодята: Варвара і Михайло   Бюджет: 400-450 тисяч рублів   Кількість гостей: 30

Варвара:

«Спочатку ми шукали незвичайну майданчик не дуже далеко від Санкт-Петербурга, де було б багато повітря, простору і зелені. Весільний комору Tiramisu підійшов нам за всіма параметрами, в тому числі і по бюджету. Чого не хотілося: сукні у вигляді торта, стільців з чохлами, фото біля пам'яток. До моменту весілля ми були знайомі вже 10 років і вирішили нарешті це відсвяткувати.

Ми дотримуємося такого правила: якщо ти щось робиш, то потрібно залишати після себе мінімум сміття. Мені було складно організувати роздільний збір на весіллі, але за допомогою руху «Роздільний збір» це вийшло. Допомогли волонтери з Красносільського району - після весілля вони приїхали і забрали вторсировину на переробку.

Футболка теж не хотілося купувати дороге і одноразове. Я знайшла через знайомих дівчину-швачку Юлію Нікіфоровський, і вона пошила прекрасний комплект з двох спідниць і топа, які я можу носити і зараз.

Вранці до мене додому приїхав фотограф: я дуже хотіла, щоб залишилися фотографії з двома моїми кішками. Потім за нами прибув ретро-автобус, і ми вирушили в парк фотографуватися і кататися на велосипедах. Потім на цьому ж автобусі ми доїхали до комори - гості чекали нас вже там. Реєстрація була виїзна, наш провідний Артем Магницкий і виступив реєстратором. З процесом нам дуже допомогла організатор Катерина Александрова, без її допомоги ми б не впоралися за такий короткий термін.

Їду на святі організовувала майданчик, нам і гостям все дуже сподобалося. Алкоголь ми привезли свій. Столи прикрасили вереском в горщиках, який гості потім забрали як сувеніри. До речі, у нас було правило: ніяких одноразових речей: трубочок для коктейлів та інше. Ще ми попросили гостей не дарувати нам квіти, а поруч з коморою посадили дерево ».

Весілля в тролейбусі

Молодята: Олександр та Ірина
Бюджет: 100 000 рублів
Кількість гостей: 20

Молодята: Олександр та Ірина   Бюджет: 100 000 рублів   Кількість гостей: 20

Олександр:

«Ідея нашого весілля лежить на поверхні: ми з дружиною працюємо водіями тролейбусів. У 2015 році наші колеги вже відсвяткували наше весілля таким чином, і ми вирішили - чому б не повторити. Директор підприємства пішов нам назустріч і дозволив використовувати мій особистий транспорт. Зазвичай для оренди пропонують ретро-тролейбуси, але так, звичайно, вийшло б дорожче. За фактом тролейбус обійшовся нам безкоштовно.

Ми самі прикрасили тролейбус кульками, наклейками та стрічками. Ми живемо якраз поруч з тролейбусної трасою. Відразу після викупу пішли на зупинку, де нас вже чекав транспорт. Гості поринули, приїхало телебачення, і ми вирушили до ЗАГСу Кіровського району. Потім тролейбус виїхав назад в парк. Після офіційної частини ми вже на лімузині поїхали в Петергоф, погуляли по Верхньому саду, а потім повернулися в місто, де у нас була святкова вечеря в банкетному залі «Відродження» .

Приємно згадувати, як ми їхали на вбрану тролейбусі, і нам все сигналили. Правда, коли він стояв на зупинці, деякі бабусі намагалися в нього сісти. ».

Весілля на гічці

Молодята: Ірина та Ігор
Бюджет: в районі 80 тисяч
Кількість гостей: 13 (10 веслярів, один керманич і двоє людей в кормі)

Молодята: Ірина та Ігор   Бюджет: в районі 80 тисяч   Кількість гостей: 13 (10 веслярів, один керманич і двоє людей в кормі)

Ірина:

«Ми з чоловіком спочатку планували після розпису погуляти з друзями, а ввечері влаштувати банкет з рідними в ресторані. Хлопці з проекту «Штандарт» влаштували нам такий радісний подарунок - прогулянку на капітанською гічці (Вузька швидкохідний гребний шлюпка з низьким бортом - прим. Ред.). Я сама в цьому проекті вже давно беру участь як волонтер, і він займає важливу частину мого життя.

Хлопці зібралися з ранку на верфі на Петровській косі, де були побудовані наші гички. Прикрасили човен повітряними кульками, стрічками і квітами. Сам розпис, здається, була в 13 годин. До цього часу ми пришвартувалися на Воскресенської набережній, в найближчому місці до Палацу одруження N2. Після урочистої частини ми сіли в човен, пройшли красиво по Неві до Петропавлівської фортеці, де нас чекали пироги. А ввечері був уже більш офіційний банкет в ресторані Philibert .

Прогулянка на гічці - це найяскравіше враження, яке залишилося від весілля. Було дуже незвично у весільній сукні сидіти на веслі. Для мене ці човни давно стали рідними, і це щастя, що вони брали участь в моєму головному дні ».

Хенд-мейд весілля в поле

Молодята: Наташа і Роман
Бюджет весілля: 250 000 рублів
Кількість гостей: 50

Молодята: Наташа і Роман   Бюджет весілля: 250 000 рублів   Кількість гостей: 50

Наталка:

«Ми хотіли зробити весілля в такому заміської-купецькому стилі, з виїзною реєстрацією. Торжество було заплановано на кінець квітня, і, вже починаючи з зими, я почала шукати локацію. Хотілося знайти якусь напівзанедбаним дачу або садибу, але прийшло мало відгуків. Інша крайність - супер fancy особняки в Петергофі. Потім ми вирішили зробити все на свіжому повітрі, сподіваючись, що буде хороша погода. Вибрали місце в Павловську, далеко від туристичних стежок, поруч з красивим горбатим містком, але буквально за кілька днів стало відомо, що парк закрили на просушку, і нам довелося терміново міняти локацію. У підсумку ми вибрали місце поруч з замком БІП з маленькою річечкою і лугом. З адміністрацією ми нічого не погоджували - родичі з-за цього дуже переживали, але я була впевнена, що ніяких проблем не буде.

Мама у мене працювала в школі неподалік, і звідти ми принесли стільці для літніх родичів. Арку зробили разом c подругою: зібрали по каналах гілки, а потім вона прикрасила їх квітами. Ще була кумедна ситуація: потенційно на всі фотографії потрапляв міст, під яким було написано купа всякої матірщини, «Петя - лох» і так далі. Напередодні весілля ми з моєю свідком запаслися балончиками фарби в тон моста і весь цей мат зафарбовували.

Футболка я замовляла в Америці, і мені його привезла подружка, відвівши під нього половину валізи. Це Vera Wang, але не подіумна колекція, а більш широко-масова. Варто було 200 доларів, підійшло ідеально. Крім того, на американському сайті я замовила іменні серветки для гостей і доріжку з написом «Рома і Ната». Щоб вона була на кирилиці, довелося при оформленні замовлення вказати - «Пома і Хата» (Poma & Hata). Менеджери цього магазину потім уточнювали, чи точно це наші імена.

Прямо в поле дівчинки з проекту «У своїй тарілці» організували легкі закуски - зазвичай до банкету вже все дуже голодні. А після церемонії всі поїхали в Uno Cafe в Тярльово. Ми шукали непомпезний ресторан - в основному при підборі траплялися закладу в лицарському стилі або якийсь «шікоз» з атласними бантами на стільцях.

Крім традиційного алкоголю в процесі банкету, ми організували в куточку імпровізований бар, за яким стояв наш приятель і робив коктейлі. Це допомогло урізноманітнити алкогольний стіл і познайомити гостей між собою. До речі, у нас не було весільного торта: замість нього ми зробили кенді-бар ».

Весілля в лісі на озері

Молодята: Кристина і Роман
Бюджет: близько 500 000
Кількість гостей: 50

Молодята: Кристина і Роман   Бюджет: близько 500 000   Кількість гостей: 50

Христина:

«Було вирішено, що весілля буде влітку - ми вибрали липня як найбільш жаркий місяць. Мій чоловік - весільний ведучий, і ми відразу визначилися, що весілля пройде за містом. вибрали майданчик «Коркін Lake» - приїхали туди, і вже виходячи з місця придумали все інше: вечеря на пірсі, перший танець і арку в лісі, самоскид як сцени.

Готуватися почали за 4 місяці до весілля. Було складно вибрати ведучого - наречений же не може вести власне весілля. Ще виникли труднощі у взаємодії з менеджерами на майданчику - у них весілля на потоці, тому немає індивідуального підходу. Нареченій доводиться вирішувати багато нюансів самої. Головне, щоб менеджер, який працює з вами, був присутній на заході. А якщо у вас є якась цікава задумка або багато гостей, то весільний координатор вам просто необхідний. Їм стала наша подруга, яка дуже сильно допомогла, щоб ми могли розслабитися і повеселитися.

У нас на весіллі не було ніяких конкурсів, зате була музична група, діджей і окремий діджей-сет від нареченої. Реєстрація проходила в РАГСі за день до свята, і туди ми запросили тільки батьків і близьких родичів. У Коркін вже була показова церемонія, на якій наш друг зобразив священика - ми давали клятви на книзі "Мистецтво любити" ».

Якщо ви зараз якраз шукаєте місце для торжества, подивіться нашу вибірку ресторанів для весілля з цінами і спецпропозиціями - там напевно знайдеться те, що потрібно.

Щоб дізнаватися про всі новини про ресторанах Петербурга першими, підписуйтесь на наш телеграм-канал Щоб дізнаватися про всі новини про ресторанах Петербурга першими, підписуйтесь на наш   телеграм-канал .