Перехід на зимовий час в Україні-2018: коли і о котрій переводити годинник

26 жовтня 2018 10:32 792 26 жовтня 2018 10:32 792   Щорічне переведення годинників на зимовий час в Україні в 2018 році як зазвичай відбудеться в ніч на останню неділю жовтня

Щорічне переведення годинників на зимовий час в Україні в 2018 році як зазвичай відбудеться в ніч на останню неділю жовтня.
Переведення часу в Україні відбудеться пізно: необхідно в ніч з 27 на 28 жовтня о 4 ранку перевести стрілки годинника на годину назад.
"Ввести на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3:00 на 1:00 вперед і в останню неділю жовтня о 4:00 на 1:00 назад ", - сказано в постанові Кабінету міністрів від 1996 року про порядок обчислення часу на території України.
Якщо у вас великі плани на 28 жовтня - туристична поїздка, відрядження, важлива зустріч - важливо точно планувати час з урахуванням переведення стрілок. Володарям смартфонів турбуйся ні про що - їх телефони переведуть час автоматично.
Історія перекладу часу
Традиція переходу на літній і зимовий час дісталася Україні в спадок від СРСР, де стрілки годинника почали переводити тільки в 1981 році.
У 2011 році в Україні вже була спроба скасувати переведення годинників, але вона виявилася невдалою - під тиском громадськості постанову було скасовано - і ми продовжуємо переходити на зимовий час через короткочасність світлої пори доби ще з 1981 року.
Зимовий час є "астрономічним". Перехід на літній і зимовий час вперше ввели в Великобританії в 1908 році для економії і раціональнішого розподілу електроенергії протягом доби. Сьогодні така економія все менш очевидна, тому багато країн замислюються про те, щоб відмовитися від цього заходу, що завдає здебільшого незручність: перехід на літній краде годину сну, а перехід на зимовий час - годину світлої частини дня.
29 серпня 2018 року Євросоюз вирішив скасувати перехід на літній і зимовий час після опитування, в ході якого більше 80% респондентів підтримали скасування переведення годинників. Щоб забезпечити плавний перехід, Єврокомісія дала час до квітня 2019 року. Останній обов'язковий перехід на літній час в Євросоюзі відбудеться 31 березня 2019 року.
Зараз понад 110 країн світу переходять на літній і зимовий час.
Як правильно пережити переведення годинників
Традиційний плюс переведення часу на зимовий час - можливість поспати на годину довше. Вчені стверджують, що людський організм переносить набагато легше перехід на зимовий час, ніж на літній. Тим не менш, деякі люди складніше переносять з'явився додатковий час - в основному, переведення годинників загрожує короткостроковій втратою режиму сну. В основному, вже через тиждень після переведення стрілок людина повертається до звичного ритму, однак спочатку ви можете прокидатися за звичкою в старі часи, за годину до дзвінка будильника.
Лікарі пропонують для безболісного переходу на зимовий час в 2018 році традиційні рецепти, які допомагають від безсоння і корисні для міцного здорового сну;
Чи не перевантажувати себе фізично і емоційно;
Побільше проводити часу на свіжому повітрі і провітрювати приміщення, запускаючи кисень;
Пити менше алкоголю і є перед сном важку їжу;
Починаючи з другої половини дня не пийте напої, що містять кофеїн, також варто відмовитися від міцного чаю;
Лягати спати на 15 хвилин раніше, ніж зазвичай за тиждень до переведення стрілок.
B перші нeсколько днів после переведення часу люди чyвствуют втома, y тих, ктo відчуває Пpоблема з кровообігом, можуть загостритися хронічні захворювання, підвищується ризик інфарктів. Kроме цього, после переведення часу Знижувати концентрація внімaнія, це cвязано зі зміною Освітлення, до кoторого люди звикли, а вeдь світло oчень важливий для pегулірованія ритму cна, він як датчик часу.
Тепер ви знаєте, коли переводять годинники в Україні на зимовий час в 2018 році.

Главред

Постійне посилання на цю статтю: http://www.kramatorsk.info/view/ 231851