Скоро почнеться реєстрація на участь в лотереї грін-карт. Що робити?
Вже 3 жовтня о 12:00 за східним часом почнеться реєстрація на участь в лотереї грін-карт на 2020 рік. Бажаючі зможуть пройти її до 6 листопада 2018 року, також до 12:00.
У Держдепартаменті попереджають: краще пройти реєстрацію заздалегідь, так як в останні дні можуть виникнути проблеми на сайті через наплив людей. Після 6 листопада реєстрація неможлива за жодних обставин.
Спонсор рубрики «Імміграція» - Єлизавета Саморукова . Зв'язатися з нею можна по телефону (також Whatsap, Viber) + 1-786-444-1284 або поштою: [email protected]
Щоб зареєструватися, необхідно заповнити онлайн-форму (Electronic Diversity Visa Entry Form або DS-5501) на сайті dvlottery.state.gov . Не користуйтеся іншими сайтами - це шахраї.
Детально про те, як брати участь в лотереї і заповнювати анкету, читайте в цій статті «Рубіка» .
Заповнювати форму можна тільки один раз і повністю, так що виділіть на цей процес досить часу і підготуйте всі необхідні дані. Інформацію можна вводити кілька разів - це буде вважатися дублюванням, і вас виключать з участі в лотереї. Не до кінця заповнені реєстраційні форми також приймати не будуть.
Реєстрація на сайті абсолютно безкоштовна. Якщо за неї вимагають гроші, це шахраї.
Часті питання про лотереї грін-карт і відповіді на них читайте в цієї статті «Рубіка» . Поради кращих імміграційних адвокатів з цього питання можна знайти тут . А про те, за що вас можуть виключити з лотереї, розповіла «Рубіку» імміграційний адвокат Наталія Полухтін .
Офіційний документ про лотереї грін-карт на 2020 рік можна прочитати тут англійською.
Починати нове життя в імміграції складно - багато чому потрібно вчитися майже з нуля, а поруч далеко не завжди є ті, хто допоможе і підтримає.
"Рубік" дуже хоче допомогти людям переїхати і досягти успіху в США. Ми публікуємо сотні матеріалів на місяць. Завжди детальну і перевірену інформацію.
Ми спілкуємося з імміграційними адвокатами та експертами, щоб вони безкоштовно відповідали на ваші питання і допомагали не наробити помилок. Ми допомагаємо співвітчизникам, які опинилися у важких обставинах, і жертвам домашнього насильства. І ми створюємо середовище спілкування без агресії і засудження, модеріруя для вас групи в фейсбуці.
Над "Рубіком" працює більше десяти осіб, і у нас багато витрат - зарплати, хостинг, пошта і так далі. Ми не хочемо вводити платну підписку, щоб не позбавити нужденних людей доступу до інформації.
Тому в деякі місяці нам дуже складно перекрити витрати. У нас немає зовнішніх інвесторів з прихованими мотивами (які замість грошей завжди хочуть впливати на редакцію). Проект заснований та належить журналісту і іммігрантці Катерині Панової і живе виключно за рахунок рекламних доходів і підтримки аудиторії.
Будь ласка, візьміть участь в нашому прагненні допомогти іммігрантам, підтримавши редакцію. Навіть кілька доларів, які ви б витратили на каву, допоможуть нам підготувати матеріал, який збереже комусь останні гроші і не дозволить віддати їх шахраям.