Спортсмени ПГУ відзначилися на Командному чемпіонаті Росії з легкої атлетики, який проходить в Смоленську. - Пензенський державний університет

Спортсмени Пензенського державного університету відзначилися на Командному чемпіонаті Росії з легкої атлетики, який проходить в Смоленську Спортсмени Пензенського державного університету відзначилися на Командному чемпіонаті Росії з легкої атлетики, який проходить в Смоленську.
У перший день випускниця ПГУ Христина Хорошева завоювала срібло на 100-метрівці з результатом 11.69 секунди, поступившись Дженніфер Акініймікі з Краснодарського краю (11.63). Естафетна команда Пензенської області, в складі якої виступали представниці ПГУ (Валерія Муромская, Христина Хорошева, Тетяна Миронова, Ірина Нікітіна), показала другий час в фіналі бігу 4x100 м - 45.29. Перемогла команда Санкт-Петербурга (44.69).
У другий день Христина Хорошева також посіла друге місце. На дистанції 200 метрів її суперниця Поліна Міллер (Краснодарський край, Алтайський край) зуміла втекти від Христини на фініші (23.15).
Чемпіонат в Смоленську завершиться сьогодні.