Спорт

27 квітня в рамках відкриття футбольного сезону в с. Карпово відбувся матч між Карповській і Краснощёковской школою №1. Перший тайм виграли Краснощёковци з рахунком 3: 1, а в другому таймі не втримали перевагу і програли 0: 2, в підсумку нічия 3: 3.
29 квітня в с. Мараліха пройшли змагання з баскетболу в залік XXXI літньої Спартакіади Краснощёковского району. Змагалися 4 команди: с. Мараліхі, с. Акимовки, с. Карпово, с. Харлову. Беззастережну перемогу другий рік поспіль здобула команда с. Якимівка, друге місце с. Карпово, третє місце с. Харлову.
5 травня відбулася повторна гра з футболу між Краснощёковской і Карповській середніми школами, в матчі-відповіді на стадіоні «Олімпійський» Карповчане, при рівній грі виявилися сильнішими і виграли з рахунком 2: 1.
6 травня збірна Краснощёковского району брала участь в зональних змаганнях XXXIX літньої Олімпіади сільських спортсменів Алтаю з гирьового спорту в с. Поспелиха і зайняла II загальнокомандне місце, I місце збірна Поспеліхінского району, III місце збірна Алейский району. Спортсмени нашого району зайняли наступні місця:
1 місце: Щербаков Сергій (Карпово), Домненко Вероніка (Харлову), Чернишкова Тетяна (Карпово).
2 місце: Барсукова Владлена (Мараліха), Перегудов Василь (Карпово), Бухтоярова Крістіна (Карпово), Анісімов Савелій (Карпово), Селех Микита (Карпово), Білоусова Ганна (Карпово).
3 місце: Макаров Олександр (Краснощекова), Плешкова Олена (Карпово), Білоусов Іван (Карпово).
Путівки до фіналу вибороли чотири спортсмена: Щербаков Сергій, Домненко Вероніка, Барсукова Владлена, Чернишкова Тетяна.

Щербаков Сергій, Домненко Вероніка, Барсукова Владлена, Чернишкова Тетяна

дивитися більше

7 травня в с. Мараліха відбувся кубок з футболу присвячений «ДНЯ ПЕРЕМОГИ» брали участь три команди з с. Карпово, с. Мараліха, с. Краснощекова. команди грали за коловою системою: Карпово - Мараліха 6: 1; Карпово - Краснощекова 4: 5; Краснощекова - Мараліха 4: 4; в результаті 1 місце: Краснощекова, 2 місце: Карпово, 3 місце: Мараліха.
7 травня в с. Краснощекова відбувся кубок з волейболу серед ветеранів присвячений «ДНЯ ПЕРЕМОГИ» брали участь п'ять команд: с. Краснощекова, с. Карпово, с. Березівка, с. Коливань, с. Курья в результаті наполегливих ігор призові місця розподілилися наступним чином: 1 місце: с. Коливань, 2 місце: с. Краснощекова, 3 місце: с. Курья.
13 травня в с. Краснощекова на стадіоні «Олімпійський» відбулася першість з футболу серед шкіл Краснощёковского району явка команд явно порадувала численних уболівальників - це збірні з Краснощёковскй №1, Березівському, Карповській, Мараліхінской, Усть - Козлухінской, Новошіпуновской і Суётской середніх шкіл. За жеребом команди розділилися на дві підгрупи де грали за коловою системою. У першій підгрупі виявилися команди з Мараліхі, Березівки, Новошіпуново і Суёткі. У другій з Краснощёковской №1, Усть - Козлухінской і Карповській шкіл. В результаті дуже наполегливих ігрв першій підгрупі перше місце зайняла Березовського школа, друге Мараліхінская. У другій підгрупі перше місце Карповська школа, друге Краснощёковская №1. Таким чином за 3 - 4 місце грали Краснощёковская№1 і Мараліхінская школи. Перемога за Мараліхінской школою 2: 1. За 1 - 2 місце в фіналі зійшлися Березовського і Карповська школи, з рахунком 3: 0 виграла Карповська школа і посіла перше місце, друга Березівка.
Кращими гравцями визнано:
Воротар - Вострецов Іван (Березівка)
Захисник - Мітусов Дмитро (Карпово)
Нападник - Долгих Денис (Мараліха)

14 травня в с. Краснощекова відбувся міжрайонний турнір з волейболу серед чоловічих команд пам'яті спортсмена і тренера Єршова Миколи Борисовича. Перше місце зайняла збірна Краснощёковского району, друге збірна Курьінского району і третє молодіжна команда Краснощёковской ДЮСШ.

Перше місце зайняла збірна Краснощёковского району, друге збірна Курьінского району і третє молодіжна команда Краснощёковской ДЮСШ