Велосипед для малюків

  1. вітчизняні виробники
  2. Що варто врахувати?

Дитячі триколісні велосипеди: байки для малюків російського виробництва з заводу Старт.

Вартість покупки, для багатьох батьків, не на останньому місці серед аргументів при виборі конкретної моделі дитячого триколісного велосипеда . Серед бюджетних варіантів можна звернути увагу на моделі, вироблені в Китаї. Але, якщо якість китайської продукції викликає сумніви, то варто згадати про вітчизняного виробника , Зокрема на велосипеди, виготовлені на заводі «Старт» (Росія).

вітчизняні виробники

Дитячі триколісні велосипеди: байки для малюків російського виробництва з заводу Старт

Назва моделей, вироблених на цьому заводі, можливо знайоме батькам з їхнього дитинства - велосипед «Малюк». Що собою являє зараз продукція цього виробника?

Найпростіша модель серед вітчизняних дитячих велосипедів "Малюк" (виробництво Росія, ТОВ «Завод Старт», м Кулебаки, Нижегородська область) рекомендований для дітей у віці від 2 до 5 років. Це триколісний велосипед класичного дизайну: три колеса, сидіння і кермо. На передньому великому колесі розташовані педалі, за допомогою яких дитина зможе їхати самостійно. На передній панелі керма (а також на сидінні) розташовані барвисті картинки з героями дитячих казок і мультфільмів. Велосипед Малюк від заводу Старт (Росія) оснащений ігровим клаксоном - дитина зможе сигналити, як на машині. Найпростіша модель цієї серії виконана без задньої ручки управління - ідеальний варіант для того, щоб дитина навчилася кататися на триколісному велосипеді сам, без батьківської допомоги. Проста комплектація (без «зайвого») хороша тим, що він набагато легше своїх конкурентів по вазі, а також маневреннее, що звичайно важливо - дитині легше управляти такою конструкцією.

Наступний варіант модельного ряду дитячих велосипедів «Малюк» оснащений пластиковим Кузовков - він знаходиться відразу за дитячим сидінням і призначений для перевезення невеликих речей і дитячих іграшок. За допомогою такого кузовка дитина може пограти в водія вантажівки і потренуватися в перевезенні піску або іграшок.

Більш складні по конструкції моделі включають в себе:

  • пластиковий кузов;
  • спинку за сидінням;
  • батьківську ручку управління;
  • підставки для ніг;
  • огорожу, яка не дасть дитині впасти вправо, вліво і вперед.

Завдяки цим доповненням дитячий велосипед «Малюк» можна рекомендувати для дітей у віці від року. Якщо дитина ще не вміє самостійно крутити педалі або якщо дитина втомилася, то ручка управління допоможе батькам управляти цим засобом пересування і котити дитини як в колясці. Підставки для ніг теж дуже важливі - дитина через свій невисокий на зріст ще може не діставати до педалей, або може ще не розуміти, для чого їх крутити.

Тоді перший час він може кататися на своєму триколісному транспортному засобі як в колясці за допомогою батьків. А коли підросте і стане діставати до педалей, то почне освоювати самостійне катання.

Що варто врахувати?

Крім загальних характеристик при виборі дитячого велосипеда варто врахувати:

Вага конструкції в зборі. Це важливо для можливості керувати велосипедом не тільки дитині, а й батькам - на прогулянці може знадобитися перейти дорогу або піднятися по сходах, через які велосипед потрібно переносити і його вага буде мати чимале значення.

Міцність і надійність конструкції. Велосипед для малюка - хоч і маленьке, але транспортний засіб і цьому транспортному засобу належить подолати чимало доріжок і ямок, якщо звичайно він буде міцним і зручним. Батьківська ручка управління повинна бути прикріплена надійно. Особливо це актуально у випадках, коли необхідно їй скористатися як важелем. Слабкі ручки можуть відламана, часто це трапляється в місці стику між ручкою і рамою велосипеда.

Довжина рами велосипеда, а точніше відстань від сидіння до педалей. Якщо відстань буде занадто маленьке, то коліна дитини будуть упиратися в кермо. Якщо відстань буде занадто велике, то дитина не дістане ногами до педалей. Якщо велосипед купується для маленької дитини, то перший час він може і не діставати до педалей (якщо є підніжки) - буде кататися як в колясці, при наявності керуючої ручки для батьків. Як підросте, так почне крутити педалі самостійно.

Матеріал, з якого виготовлені колеса. У деяких моделях колеса виготовляють з дуже щільної гуми або навіть з пластика і такі колеса можуть видавати при їзді шум, а також велосипед на таких колесах буде жорстко передавати нерівності дороги, що може не сподобатися дитині. Надувні великі колеса згладжують нерівності на шляху і дозволяють велосипеду долати більш складні перешкоди, ніж на маленьких колесах.

Триколісний велосипед повинен бути стійким. Маленькі діти досить рухливі. І, якщо дитина нахилиться вбік, то можливо, його падіння разом зі своїм засобом пересування, що травмоопасно, та й просто може налякати дитину і відбити у нього бажання кататися далі.

Додаткові кнопки, музичний супровід, клаксон. Для батьків це може здатися надмірністю, але малюкам подобаються різні кнопочки і забавні звуки. Можливо, наявність таких опцій допоможе, якщо дитина занудьгує і закапризує по дорозі. Однак є і недолік наявності такого додаткового обладнання - збільшується вага і складність при складанні. Можливо, вашій дитині зовсім не потрібні звукові і світлові кнопочки - варто звернути увагу, як дитина реагує на чужі велосипеди з подібними доповненнями.

Козирки від дощу і сонця, металеву огорожу, підніжки - корисні додатки, але вони істотно збільшують вагу дитячого транспортного засобу і зменшують його маневреність. Такі велосипеди можна розглядати як перехідну ланку від коляски до велосипеда. Найлегше навчитися кататися на простих легких велосипедах, підібраних з урахуванням віку дитини.

Що собою являє зараз продукція цього виробника?
Що варто врахувати?