Виставка голубів в Новоекономічному: птиці, кролики, пісні, розмови по душам
Більше сотні птахівників-любителів приїхали на виставку, щоб не тільки показати своїх вихованців, а й вигідно їх продати. Ціни від 150 до 250 гривень за птицю. Покупців було настільки багато, що вже через півтори години після початку заходу багато птахів були продані. Михайло Андрійович - голубівник з Костянтинівки
Михайло Андрійович приїхав з Костянтинівки. На виставці в Новоекономічному він уже втретє. Каже, до останніх військових дій в країні їздив до Луганська, Харків, Дніпропетровськ та інші міста України. Тепер радий тому, що в Новоекономічному не скасували виставку.
Будинки Михайло Андрійович тримає 200 птахів. Одна з улюблених порід голубів «Миколаївська». І саме цю птицю найбільше сьогодні купували у жителя Костянтинівки.
Павло Іванович - голубівник з ДружківкиА ось Павло Іванович з Дружківки віддає перевагу голубам породи «Павич» з сімейства трубачів. Птахами чоловік займається з 9 років і є спадковим голубівників. Його батько, дід і прадід теж розводили птахів. А тепер Павло Іванович передає любов до голубів своїм онукам. Каже, що навіть правнук, якому лише 1, 5 року, перестає плакати і вередувати, якщо йому дати погладити птицю. «Павичі» з Дружківки також підкорили відвідувачів виставки, які купили у Павла Івановича майже всіх представників цієї породи.
Віктор - птахівник з Селидове
Крім голубів на виставці в Новоекономічному були і інші птахи - кури, півні, качки, індички. Увагу журналістів «Вчасно UA» залучили незвичайні крилаті експонати - невеликі на зріст, що нагадують кулі з пір'я. Підійшли до клітки з диковинками і познайомилися з господарем. Віктор приїхав з Селидове. Він расскаазал про те, що такі маленькі кури отсносятся до породи «Кохинхин». Ці птахи унікальні не тільки своєю зовнішність, але і тим, що вони відмінні несучки, квочки. Незважаючи на свій невеликий зріст кохінхіни краще всіх висиджують яйця, причому не тільки з-під курей, а й павичів, куріпок.
Тваринник з Дружківки
Не тільки птахи були представлені учасниками виставки. Великою популярністю серед відвідувачів користувалися кролики. Центром загальної уваги стали найбільші представники породи «Новозеландська». Пухнастих красенів привезли з Дружківки. Вага кроликів більше 6 кілограм.
Жвава торгівля живністю на виставці в Новоекономічному супроводжувалася виступом місцевих творчих колективів. Атмосфера в селищі була святкова. Навіть ті, хто вже все продав не поспішав додому. Люди спілкувалися, обговорюючи насущні проблеми. Говорили про те, що корм для голубів подорожчав, але кидати захоплення ніхто не хоче. Ділилися враженнями і відзначали, що таких заходів потрібно проводити більше, адже вони дозволяють хоча б на якийсь час забути про війну.
виставка голубів , Новоекономічне , Красноармійський район , птахівник , голуби , кролики