Команда Барановичського дирекції залізничних перевезень зайняла 3-е місце в першості з лижних гонок

Змагання проходили з 9 по 11 лютого в Могильові.

У гонках взяли участь шість команд залізничників: Мінського, Брестського, Барановичського, Гомельського, Могилевського і Вітебського відділень.

В команді від Барановичського дирекції залізничних перевезень в змаганнях брали участь чотири спортсмени: Світлана Цановская, Олена Зверовіч, Анатолій Логвинов і Сергій Острейко. Вони виступали у двох вікових категоріях - до 35 років і вище 35 років.

Чоловіки 9 лютого брали участь в заїзді на дистанції 5 кілометрів, жінка - на 3 кілометри, а 10 лютого учасники бігли естафету - чоловіки на 5 кілометрів, жінки на 2,5 кілометра.

- Команді в зв'язку з погодними умовами складно було готуватися до змагань. Снігу цієї зими було мало. Тому «накату» особливо не було. Але і такий результат я вважаю гідним, - розповів Intex-press Роман Бобрик, інструктор методист Культурно-спортивного центру УП «Барановицьке відділення Білоруської залізниці».

У перший день змагань обидва чоловіки з Барановицькій команди в своїх категоріях посіли треті місця, жінки - четверте і п'яте місце. В естафеті Барановицька команда стала третьою.

Змагання проходили з 9 по 11 лютого в Могильові

Фото надано Культурно-спортивний центр УП «Барановицьке відділення Білоруської залізниці»

У підсумковому заліку команда Барановичського відділення Білоруської залізниці посіла третє місце в першості. Перше місце в гонці зайняло Мінське відділення залізниці, друге - Могильовське відділення відділення залізниці.