Спідвей по-Ирбитского: відважні хлопці на мотоциклах з колясками влаштували божевільні снігові гонки

Переможцем змагань став екіпаж з Каменська-Уральського.

Істинно уральські змагання пройшли напередодні в Ирбите - на батьківщині "Уралов" пройшла зимова гонка на кросових мотоциклах з колясками по треку. Треком стала траса на місцевому стадіоні.

У змаганнях брали участь мотоцикли двох класів - 650 і 750 кубічних сантиметрів. Всього на старт вийшли 20 екіпажів з Ирбит, Каменська-Уральського, Верхньої Пишми і інших міст.

- Гонки по сніжно-льодовому колу футбольного стадіону на кросових мотоциклах з колясками - Ирбитского винахід. Навіть називають його "Спідвей по-Ирбитского". Це дуже видовищна історія, так як вся гонка видно з трибун, - розповів E1.RU один з глядачів Олександр Устинов.

Кожен заїзд тривав всього чотири кола, тому боротьба була дуже запеклою.

- На прямій екіпажі розганяються до 70-80 кілометрів на годину, а в віражах вони йшли в занос. Зимовий формат додає видовищності, - описав свої враження Олександр.

За його словами, на трибунах зібралося близько трьох тисяч глядачів.

У підсумку переможцем став екіпаж Романа Коха і Олександра Старкова з Каменська-Уральського, які їздять на мотоциклі марки Zabel. У першості, де брали участь мотоцикли всіх марок, перемогли Юрій Большедворов і Олексій Єлькіна на "Уралі".

У серпні минулого року ми писали, що свердловські спортсмени Марат Шафігулін і Олексій Бессарабов виграли чемпіонат Росії з мотокросу на мотоциклах з колясками. Вони здобули перемогу за підсумками чотирьох етапів, останній з яких проходив в Омську .