Співробітник свердловської колонії завоював срібло на чемпіонаті світу з дзюдо в Мексиці

Олександр Куликов (ліворуч) працює в ІК-47 Каменська-Уральського

Співробітник колонії Каменська-Уральського Олександр Куликов завоював срібну медаль на чемпіонаті світу з дзюдо серед ветеранів, який проходив в мексиканському місті Канкун. Ці змагання дуже престижні і користуються величезною популярністю. Учасниками стають майстра спорту, які тримають себе в хорошій формі. У цьому році на чемпіонат з'їхалися учасники старше 30 років: 400 спортсменів з сорока країн світу. Від Росії на чемпіонат приїхали 30 спортсменів, в їх числі опинився і Олександр Куликов, повідомляють в ГУФСІН по Свердловській області.

Свердловчанін потрапив на ці змагання, здобувши перемогу на чемпіонаті Росії по дзюдо серед ветеранів, який проводився в Іжевську з 24 по 26 серпня. У ваговій категорії понад 100 кг він посів перше місце і тому представляв збірну Росії в Мексиці. У підсумковому заліку збірна Росії завоювала 27 нагород, серед яких шість золотих, сім срібних і чотирнадцять бронзових медалей.

У минулому році чемпіонат світу проходив в Італії, тоді Олександр Куликов зайняв третє місце. У цьому році йому вдалося поліпшити результат.

Олександр Куликов працює в ІК-47 Каменська-Уральського молодшим інспектором відділу охорони. Прапорщик внутрішньої служби є майстром спорту Росії по самбо, регулярно стає переможцем і призером багатьох змагань .

Текст: Софія ІСАКОВА